ŞİRKET PROFİLİ

1994 yılında üretim faaliyetine başlayan Mispak Su’nun öncelikli misyonu; yaşam kalitesini arttıran sağlıklı suyu, kaynağından sofraya kadar el değmeden ve en doğal haliyle tüketiciye ulaştırmaktır. Kaynağımız, eşsiz güzelliklerle dolu Istranca(Yıldız) Dağları’nda doğar ve eski tarihlerden beri suyunun şifalılığı ile bilinen Karamandere’ye ulaşır. 374 metre rakımı ile yerleşim birimlerinden uzak, çevre kirliliğinin olmadığı bakir ormanlarda bulunan kaynağımız, tesisimize yalnızca 4 kilometre uzaklıktadır. Tesisin kaynağa yakınlığı, suyun fazla yol kat etmeden, kirlenme riskini asgariye indirerek en saf haliyle sizlere ulaştırmamızı sağlamaktadır.

İlk yıllarında damacana su üretimi ile pazarda yer alan Mispak Su, polikarbonat ve cam damacanalara ek olarak farklı gramajlardaki pet şişe ve pet bardaklarla hizmet vermeye devam etmektedir. 2016’da, 60 yıllık deneyimiyle ambalajlı su sektörünün en köklü isimlerinden Refik Karabacak’ın yönetimine geçen Mispak Su, “DoğruSU Bu” felsefesini kendine ilke edinmiştir. Aynı yıl içinde atılım yapan şirket için 20 milyon dolarlık yatırım tasarlanmış ve büyük bir kısmı tamamlanmıştır.

Tesisin bulunduğu arazi genişliği 18 dönüme ulaşmış, kapalı alan kullanımı 4500 metrekareye çıkarılmış ve tesis dünya standartlarına uygun tam otomatik makinelerle donatılmıştır. 2018 yılında tarafımızca kurulan Eşme Su markası şirket bünyesine dahil edilmiştir. Yatırımlarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Tüm canlılar için hayati öneme sahip olan suyun, üretim-dolum-sunum gibi tüm aşamalarındaki hijyen ve doğallık esaslarının da hayati değerde olduğunun bilincindeyiz. Bu farkındalık ile yürüttüğümüz tüm iş süreçlerimiz, Sağlık Bakanlığı’nın çıkardığı “Doğal Mineralli Su” yönetmeliğine ve uluslararası standartlara uygun olarak sürdürülmektedir. Yine Sağlık Bakanlığı tarafından uygun görülen periyotlarda denetimlerimiz gerçekleşir ve tesisimiz düzenli olarak kalite belgeleriyle tescillenir.

Ürettiği suyun berraklığı kadar şirket politikaları da şeffaf olan Mispak Su, geçmişte yaptığı atılımlar ve yenilikçi vizyonu sayesinde ambalajlı su sektörünün en çok tercih edilen ve güvenilir markası olma yolunda ilerlemektedir. 25 yıldır olduğu gibi bugün de hijyen, sağlık ve lezzet odaklı çalışmalarımızla kaliteli suyu sizlerle buluşturmanın gururu ve mutluluğunu yaşamaktayız.